02/07/2015 |  22:59 | Аутор: РТРС

Звезда са 0:2 путује у Казахстан, побједа Чукаричког (ВИДЕО)

Фудбалери Црвене звезде поражени су на свом терену са 2:0 од казахстанског Кајрата, у првом колу квалификација за Лигу Европе.

"Црвено-бијели" нису приказали очекивану игру, док су Казахстанци казнили грешке и чињеницу да су 'црвено-бели' играли са играчем мање од другог минута због искључења Павићевића.

Павићевић је добио директан црвени картон јер је као посљедњи играч фаулирао нападача гостију Гоуа.

Кајрат је стигао до предности у 45. минуту голом Гоуа маказицама, да би у 64. минуту казахстански клуб стигао до 2:0, када је одличну акцију Кајрата завршио Квантајев.

Повољан резултат пред реванш остварио је Чукарички побједом минималним резултатом у гостима против Домжала (1:0). Једини гол на утакмици постигао је Игор Матић са бијеле тачке у 43. минуту утакмице.

Фудбалери Војводине је одиграли су без голова у Будимпешти против МТК.